Радио Милева

Елена Стефановска, водителката на „Живот со стил“ со галерија романтични фотографии за првпат го покажа момчето (фото)

Елена Стефановска, водителката на „Живот со стил“ со галерија романтични фотографии за првпат го покажа момчето (фото)
фото:инстаграм/елена стефановска

Водителката на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска се досега немаше пракса да открива детали од својата приватност и љубовниот живот пред очите на јавноста, но сега веројатно поради пресилните љубовни искри, Еленче пред сите го покажа саканиот.

Всушност, подовот за објавата во која сподели галерија роматични фотографии заедно со момчето, беше неговиот роденден, а во описот заљубената водителка напиша:

-Среќен роденден на оваа специјална личност која ми носи толку многу задоволство на моето срце. Благодарна сум на секој момент кој го минуваме заедно и посакувам нашата среќа никогаш да не заврши, му посака Елена на славеникот.

Мистеријата зад љубовниот живот на Стефановска веќе е минато, бидејќи таа на го сокри ниту идентитетот на својот избраник, а станува збор за момчето Бојан Најдоски, кој барем според информациите на социјалните мрежи,  се заминава со угостителство и е сопственик на еден локал во Скопје.

фото:инстаграм/елена стефановска

 

Останати вести од Радио Милева