Радио Милева
Тип-топ

Елена Стефановска ги освои дамите облечена во впечатлив фустан со деколте до папок (фото)

Елена Стефановска ги освои дамите облечена во впечатлив фустан со деколте до папок (фото)
фотоелена стефановска/инсатграм/принтскрин

Поради корона пандемијата и новиот начин на живот со мерките за заштита, настаните и свеченостите беа ретки, а сега речиси и воопшто ги нема.

И додека на повеќето свечената гардероба ни виси на закачалки, за ТВ водителката Елена Стефановска секогаш има повод да се изгледа одлично и да се износат таквите парчиња.

На последната нејзина објава на Инсатграм се гледа дека била на некаков настан каде според наредените столчиња јасно е дека се почитувал протокол за заштита, а пак Елена блескаше во полн сјај.

 

View this post on Instagram

 

✨ #goldenhour 🧡

A post shared by Elena Stefanovska 🌸 (@elena_zivotsostil) on

Таа се појавила во свилена тоалета со асиметрично длабоко деклте кое го нагласи сексапилот, а пак свилената текстира и впечатлива боја природесоа за дополнителна маркантност.

За ова модно издание водителката собра стотици лајкови и коменатари дека изгледа перфектно.
Особено изборот на моделот им се допдна на дамите кои не се воздражаа за убав збор.

Инаку, за Елена Стефановска секој ден е создаден за да се изгледа тип-топ од глава до пети, а тоа да се документира и објави на Инсатргам.

Останати вести од Радио Милева