Радио Милева

Елена Ристеска на крај на летото се разголи покрај базен, немаше намера да се фотографира ама и упадна папарацо (фото)

Елена Ристеска на крај на летото се разголи покрај базен, немаше намера да се фотографира ама и упадна папарацо (фото)
фото:елена ристеска/инсатграм/принтскрин

Пејачката Елена Ристеска изминатиот период е преокупирана со својата козметичка линија ЕРА и промоцијата, пласманот и продажбата на двата парфеми, женски и машки, кои први ги лансираше од својот бренд.

Поради пандемијата, затворените граници, сите имаме чудо лето, но колку толку повеќето најдовме малку мир покрај вода на езеро, река, базен и на планина.

Социјалните мрежи се прозорецот кон приватноста, а Елена изминатиот период не многу покажа од приватните моменти, особено таквите кои би можеле да се стават во рамка на летен одмор и релаксација, освен еден „блиц“ момент од Охрид каде позира на тераса.

Овој пат меѓу нејзините најнови објави осамнаа три фотографии на кои таа се опушта на приватен базен, а ги направил како што напишаа таа во описот – „папарацо“.

 

View this post on Instagram

 

Paparazzi everywhere… ?

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

Наместо костим за капење, Елена носеше црно кусо фустанче од кое ги сончаше голите нозе и грбот.

Кој е авторот на фотките што упадна додека Елена ги разладуваше стапалата, останува само како „папарацо“ што таа го знае.

фото:елена ристеска/инсатграм/принтскрин

Сепак, по првата изненадена гримаса, Елена се насмеа и ги крена нозете, за останатите фотографии да бидат барем онакви какви што сака, па реши да ги стави на Инстаграм и да им ги покаже на следбениците кои ја преплавија со ласкави коментари.

Останати вести од Радио Милева