Радио Милева

Елена Ристеска како сирена во бело за новиот спот (фото)

Елена Ристеска како сирена во бело за новиот спот (фото)
foto:instagram

Изминатото лето нашата поп-пејачка Елена Ристеска беше во Америка, а престојот го искористи и да изработи видео запис за новата песна која наскоро ќе и ја понуди на својата публика.

Уште откако се врати на домашна територија, Елена најави дека патувањето не и било само приватно, туку работела и на музички план.

Сега преку социјалните мрежи откри како ќе изгледа во спотот кој треба да излезе наскоро, а од приложените фотографии може да ја видиме во бело и сензуално издание на плажа каде позира заводливо.

 

View this post on Instagram

 

Whatever 🤷🏻‍♀️#miami #myplace #beach #shooting #video #soon

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

Овие неколку фотографии инстантно им се допаднаа на нејзините обожаватели кои не заобиколија да и напишат дека изгледа прекрасно.

 

View this post on Instagram

 

#miami 🌴#inlovewithlife

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

Кадрите се снимени во Мајами, а како ќе изгледа крајниот резултат, останува да почекаме…