Радио Милева

Елена Китиќ се огласи по веста дека е во врска со српскиот фудбалер, а сите имаат ист коментар (фото)

Елена Китиќ се огласи по веста дека е во врска со српскиот фудбалер, а сите имаат ист коментар (фото)
фотоелена китиќ/инстаграм принтскрин

Откако вчера во српските медиуми излезе веста дека младата пејачка Елена Китиќ е во врска со фудбалерот Душан Влаховиќ, ќерката на Миле Китиќ и Марта Савиќ објави порака која привлече внимание од многумина.

Имено, Елена на својот Инстаграм го сподели следниот цитат:

фото:андреј цукиќ/епа

– Не верувај во лажните вести и остави ме да живеам.

Сите веднаш коментираа дека ова се однесува на приказните за нејзината врска со Душан, но пејачката не сакаше да се коментира понатаму на таа тема.

Еве што се пишуваше претхоно:

Останати вести од Радио Милева