Радио Милева
„Не е лесно“

Екс- спопругот на Ана Кокиќ искрено проговори за разводот со пејачката, но и за новата љубов (фото)

Екс- спопругот на Ана Кокиќ искрено проговори за разводот со пејачката, но и за новата љубов (фото)
фото:рас србија/принтскрин блиц.рс

Ватерполистот Никола Раѓен се осврна на неговиот емотивен статус, со оглед на тоа што веќе неколку месеци е во среќна врска со Милица Ристиќ.

– Што се однесува до тоа, сè е во најдобар ред, така што не мора да се грижите за ништо. Никој воопшто не ми пречи, јавните личности треба да соработуваат со медиумите и нормално е да се праша тоа – вели Никола.

фото:д.бриза/инстаграм/рас србија

Тој открива како го доживеал разводот од пејачката Ана Кокиќ и каква врска имаат денес.

– Сè што завршува не е ниту малку пријателско, ниту лесно, треба да најдеме договор во сè и го сторивме тоа на најдобар можен начин. Имаме одлична врска, нашите деца тоа најдобро го гледаат. Сето ова беше направено за доброто на нашите деца – заклучи Раѓен во „Премиера“.

Останати вести од Радио Милева