Радио Милева

Едвај го покрива она што не треба да се види: Карлеуша во опасно безобразен костим за капење за 2 минути доби 4 илјади лајкови (фото)

Едвај го покрива она што не треба да се види: Карлеуша во опасно безобразен костим за капење за 2 минути доби 4 илјади лајкови (фото)
фото:инстаграм/јелена карлеуша

Јелена Карлеуша во моментов е на гости кај директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ во Опатија, и со фотографии и снимки од минута во минута покажува колку ужива во нивната вила и хрватското крајбрежје.

Јелена е таму со своите ќерки Атина и Ника, како и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, а за неа и Саша се знае дека се одлични пријатели.

Јелена делумно покажа како изгледа луксузната вила на Сале на море, како и новата јахта што ја изнајмил пред почетокот на ова лето.

фото:инстаграм/јелена карлеуша

Сепак, она што сите со нетрпение го чекаа беше Карлеуша да објави уште една секси фотографија во бикини кои секојпат се изненадување и задоволство за нејзините фанови и следбеници.

фото:инстаграм/јелена карлеуша

Овој пат, тоа е секси едноделен црно-бел костим, толку провокативен што едвај го покрива она што „не треба“ да се види.

фото:инстаграм/јелена карлеуша

Јелена позираше во близина на базенот што се наоѓа во вилата на Поповиќ, а на втората фотографија во крупен кадар ги истакна градите во костимот што ги покрива само брадавиците.