Радио Милева

Едната со целулит, другата со облини за машала: Скандалозната пејачка и нејзината сестра си ги измерија бујните задници (фото)

Едната со целулит, другата со облини за машала: Скандалозната пејачка и нејзината сестра си ги измерија бујните задници (фото)

Хрватската пејачка и актерка Нивес Целзиус со сестрата Меа е на одмор во Грција и секако не престанува да ги воодушевува следбениците со фотографии на социјалните мрежи.

Овој пат, дојде до натпревар чиј задник е поголем.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Нивес и Меа се фотографираа како седат на работ од базенот, така што позадините им се во прв план. Во описот стои само кратко:

-И така…

I tak… 🇬🇷 #athens #glyfada #sisters #suntanning

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Коментарите се редеа до таа мера што фановите дури почнаа да се расправаат чиј задник е подобар.