Радио Милева
ни таа не е „светица“?

Едис Фетиќ со Драгана Митар јавно ја изневери сопругата Зилха во „Задруга“, а таа сега „му врати“: Осамна видео на кое е пиштол гола, а ја снима „некој трет“ (ВИДЕО)

Едис Фетиќ со Драгана Митар јавно ја изневери сопругата Зилха во „Задруга“, а таа сега „му врати“: Осамна видео на кое е пиштол гола, а ја снима „некој трет“ (ВИДЕО)

Едис Фетиќ во реалното шоу „Задруга“ јавно ја изневери сопругата Зилха Каришик со Драган Митар, за што доби бројни осуди.

Гледачите не ги штедеа ниту Драган ниту Едис со своите жестоки прашања и коментариа, поради бројните измами и јавното понижување на Зилха, која голем дел од гледачите ја доживејаа како жртва, јавно обесчестена мајка на три деца.

Како и да е, сега е доведен во прашање и моралот на Зилха, која е сè уште легална сопруга на Едис. Имено, на социјалните мрежи кружи експлицитно видео во кое, како што тврдат корисниците, Зилха е гола, како од мајка родена, а не се снима самата, ниту пак ја снимал Едис туку… „некој трет“!

„И дозволете ми да ве прашам, каде сте сега сите што ја плукавте Драган Митар? Еве ви ја и Зилха“ – напишал корисникот на Твитер кој го споделил видео од гола жена која е снимена како ги лиже усните, покажувајќи ги нејзините голи гради, за која тој тврди дека  е Зилха Каришик – Фетиќ.

Останати вести од Радио Милева