Радио Милева
ја покажа мајка си

Еден милион прегледи: Жан Клод Ван Дам воодушеви со објавата на Инстаграм (видео)

Еден милион прегледи: Жан Клод Ван Дам воодушеви со објавата на Инстаграм (видео)
фото: Инстаграм

Славниот актер Жан -Клод ван Дам неодамна наполни 60 години, а со новото видео на својот Инстаграм покажа дека сепак е дете во душа.

Имено, тој на Инстаграм сподели видео во кое игра со неговата мајка во кафуле покрај плажа додека наздравува со чаша вино.

„Забава“, напиша кратко во описот на видеото.

Видеото собра многу позитивни коментари и сите беа воодушевени од глетката како неговата мајка се дружи со него.

Останати вести од Радио Милева