Радио Милева
„падна“ и мараш

Ѕвездата на „Јужни ветар“ се вери: Милош Биковиќ ја покажа избраничката – познат топ модел! (ФОТО)

Ѕвездата на „Јужни ветар“ се вери: Милош Биковиќ ја покажа избраничката – познат топ модел! (ФОТО)

Ѕвездата на балканскиот филмски хит „Јужни ветар“, популарниот актер Милош Биковиќ  и ја претстави својата нова девојка на светската јавност на филмскиот фестивал во Венеција.

Само неколку дена подоцна тие се вериле на венчавката на својата колешка, каде што својата избраничка Милош ја претставил на своето друштво.

Иако долго време го криеше својот приватен живот од јавноста, популарниот актер Милош Биковиќ им ја покажа на својата нова девојка, моделот Барбара Таталовиќ.

Само пред некое време тие беа фатени во главниот град на Србија – Белград, како ги разменуваат своите емоции пред сите.

Таквиот страстен бакнеж само сведочи за нивната голема љубов, иако многумина кои го познаваат Милош беа изненадени, поради познатата ладната природа на актерот, или барем сликата што за себе ја остава во јавноста.

Останати вести од Радио Милева