Радио Милева
месо боја...

Ѕвездата на „Гранд“ покажа повеќе од што треба: На Теа Стошевска тесниот костим и го отцрта она што го крие во подножјето на меѓуножјето (ФОТО)

Ѕвездата на „Гранд“ покажа повеќе од што треба: На Теа Стошевска тесниот костим и го отцрта она што го крие во подножјето на меѓуножјето (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска на својот Инстаграм објави фотографија како ужива во едно кафуле пред својот последен  настап деновиве во Ваљево.

Таму оваа привлечна секси дама се појави во повеќе од предизвикувачко издание. Малкумина останаа рамнодушни кон нејзиното секси мини фустанче, особено оние што ја видоа во ова издание во живо.Теа беше учесничка во последната сезона на „Ѕвездите на Гранд“. Не остана во конкуренција, но сепак со својата појава привлече големо внимание и остави силен впечаток кај гледачите заради нејзините секси изданија и провокативните настапи во ова популарно шоу.

Она што сепак беше круна на нејзината појава, беше екстарвагантниот костим за настап во месо боја, налепен со стаклени огледало парчиња… Толку тесно припиен до нејзиното тело, што Теа изгледаше како да е гола, така што се’ се отцртуваше на сексапилната пејачка…

Секој детаљ од нејзината става од глуждовите до градите… Со акцент некаде на половина пат.

Ѕвездата на „Гранд“  таму експлицитно покажа повеќе од што треба, па на Теа Стошевска тесниот костим и го отцрта она што го крие во подножјето на меѓуножјето.

 

 

 

Останати вести од Радио Милева