Радио Милева
Ги остави без текст

„Ѕвездата на Гранд“ ослабе 22 килограми, а на сцената пред жирито се појави во мини фустанче (фото)(фото)

„Ѕвездата на Гранд“ ослабе 22 килограми, а на сцената пред жирито се појави во мини фустанче (фото)(фото)
фото:јутјуб/ѕвездите на гранд

Ивана Богичевиќ, учесничка на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, го остави жирито, како и гледачите, без текст кога се појави на сцената во мини фустанче.

Ивана ослабе дури 22 килограми и драстично се промени.

“Да ви кажам право, минатата година немав самодоверба, но кога дојдов во тимот на Вики Миљковиќ, Ташке и таа се потрудија да се вратам назад. Тие се одговорни што го имам ова денес. Ташке ме стави на стол и ми велеше затоа што се плашам од секој што стои до мене. И тогаш започна целото мое лудило “, изјави Ивана за „Гранд онлајн“ и додаде дека денес држи вага покрај креветот и се мери три пати на ден.

фото:јутјуб/ѕвездите на гранд

Таа вели дека не се смета себеси за заводничка, но признава дека многу работи се сменија во нејзиниот живот.

фото:јутјуб/ѕвездите на гранд

“Бев во мојот свет, депресивен. Порано ме погодуваше кога слушнав негативен коментар. Сметав дека сум ирелевантна во овој бизнис, и сега сè е поинаку”, изјави пејачката, која сега не се двоуми да го покаже своето тело.

Останати вести од Радио Милева