Радио Милева
брак или разделба?

„Ѕвездата на Гранд“ момчето ја однесе во Париз да го прослави роденденот, а таму доби верички прстен, ама… изгледа саканиот „го промашил моментот?“ (ВИДЕО)

„Ѕвездата на Гранд“ момчето ја однесе во Париз да го прослави роденденот, а таму доби верички прстен, ама… изгледа саканиот „го промашил  моментот?“ (ВИДЕО)

Пејачката и поранешна учесничка во “Ѕвездите на Гранд”, Катарина Грујиќ, поминаа неколку незаборавни денови во Париз. Нејзиното момче во Париз и организираше луксузна прослава на 27-ми роденден, но потајно тој подготвувал уште нешто.

Избраникот пејачката ја изненадил со тоа што отседнале во еден од најпрестижните хотели со поглед на Ајфеловата кула. Токму на полноќ, нивната заедничка вечера ја прекинале вработените во ресторанот и на Катарина и ја донеле роденденската торта, со неизбежниот огномет од прскалки.

Меѓутоа, како што пренесува српски “Свет”, по се’ изгледа дека тоа не било сè од момчето, кое допрва и го приредило најголемото изненадување на пејачката. Грујиќ, наводно исто така, добила и скап прстен на подарок, за кој се верува дека е веренички, иако таа одбила да зборува за тоа.

Атрактивната Каќа одлучила да не го открива дури и идентитетот на нејзиниот сакан, што ги подгрева гласините дека можеби „саканиот го промашил  моментот“, па се чека да видиме што ќе се случи набргу со нејзината врска? Брак или разделба?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina Grujić (@katarinagrujic.doll) on

Останати вести од Радио Милева