Радио Милева
на лагата и се куси нозете

„Ѕвездата на Гранд“ го обвини сопругот дека физички и психички ја малтретирал, а тој јавно ја демантираше со СМС пораки и видеоснимка на која пијана го моли да и прости (ВИДЕО)

„Ѕвездата на Гранд“ го обвини сопругот дека физички и психички ја малтретирал, а тој јавно ја демантираше со СМС пораки и видеоснимка на која пијана го моли да и прости (ВИДЕО)

Пејачката Тамара Радмиловиќ зборуваше за тоа како нејзиниот поранешен сопруг психички и физички ја малтретирал, се додека не испливаа нови докази на виделина.
Имено, „Sвездата на Гранд“ наводно долго време има проблеми со алкохолот, и според извор близок до неа и бившиот сопруг,  таа молела да се смират пред разводот.

Бојан Марјановиќ, наводно, минатата година побара развод од Тамара, а брачните проблеми се појавија кога „Ѕвездата на Гранд“ се враќала дома пијана по настапите. Според блиски до ним извори, Радмиловиќ фрлала работи по куќата, трескала и кршела и викала полиција секогаш кога нејзиниот сопруг ќе и побарал развод.


Бојан на Тамара, како што наведува изворот, и ги плаќал песните и видеата и ја поддржувал во нејзината кариера, а откако забременила, сите трошоци ги сносел токму нејзиниот сопруг. Во неколку наврати, тврди изворот, Бојан се обидел да и каже на својата поранешна сопруга преку неговиот адвокат, да не изнесува лаги во јавноста и да негира дека тој ментално и физички ја малтретирал, во што не успеал.

На објавените пораки кои осамнаа во јавноста јасно се гледа дека Тамара го моли нејзиниот сопруг да се и врати, а потоа се појави и снимка од пијаната пејачка на која таа говори неповрзано.

Останати вести од Радио Милева