Радио Милева

Ѕвездата на „Беверли Хилс“ уловена како влече канта пред својата вила, а она што го пишува на маичката го воодушеви светот

Ѕвездата на „Беверли Хилс“ уловена како влече канта пред својата вила, а она што го пишува на маичката го воодушеви светот
фото: инстаграм

Aмериканската актерка и ТВ личност, Тори Спелинг се однесува многу одговорно за време на пандемијата.

Имено, Тори пред некој ден била фотографирана пред нејзината куќа како влече канта за ѓубре.

Таа ги почитува мерките за заштита и во оваа прилика носела маска. Тори била облечена во опуштено издание, црна мајца, црни хеланки и бели патики, а немала ниту аксесоари ниту пак шминка.

фото: профимедиа

Она што го воодушеви целиот свет е натписот на мајцата на која пишува дел од името на серијата „Хилс 90210“.

Таа ги послуша советите на Центарот за контрола на болести на САД каде што секојдневно се зголемува бројот на заразени.

Останати вести од Радио Милева