Радио Милева

Ѕирните во приватноста на убавата Русинка Анастасија – саканата на Осман од „Истанбулската невеста“ (фото)

Ѕирните во приватноста на убавата Русинка Анастасија – саканата на Осман од „Истанбулската невеста“ (фото)
фото:принтскрин/инсатграм

Во турската серија „Истанулската невеста“ веќе неколку епизоди се појавува и младата Русинка Анастасија, која работи како бебиситерка, а се заљубува во Осман,еден од синовите на Есма Боран.

Познато е дека во конакот снаа лесно не влегува, па така е и со Анастасија.

Во серијата глуми дека по националност е Русинка, но исто е и во приватноста.

 

View this post on Instagram

 

surrealism glass ?

A post shared by Elena Viunova ? (@elena_viunova) on

Нејзното име е Елена Виунова, а живее и работи во Турција како актерка и дизајнерка на накит.

Кога станува збор за нејзиниот љубовен живот, нема познати детали, а на фотографиите кои ги објавува на Инстаграм најчесто е сама.

 

View this post on Instagram

 

#prinkipo ☀️

A post shared by Elena Viunova ? (@elena_viunova) on

Еве ја убавата Анастасија или Елена во приватноста:

 

View this post on Instagram

 

#sunkissed?

A post shared by Elena Viunova ? (@elena_viunova) on

Останати вести од Радио Милева