Радио Милева
има посебна желба

Ѕирнете во новогодишната магија во домот на Ана Николиќ (фото)

Ѕирнете во новогодишната магија во домот на Ана Николиќ (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/ана николиќ

Популарната пејачка Ана Николиќ се придружи на листата на познатите кои го покажаа домот во новогодишно руво.

По повод новогодишните празници, Ана го украси својот стан.

Таа ја покажа огромната новогодишната елка која изгледа богато, како и останатите украсни декорации кои ја дополнуваат новогодишната атмосфера.

Пејачката заедно со ќерката позираше покрај новогодишното дрво, а како што истакна во објавата, од Дедо Мраз ќе побараат посебна желба.

фото: принтскрин/инстаграм/ана николиќ

„Дедо Мраз во лет…под елката ќе остави…јас се надевам “вакцина“, напиша Николиќ покрај објавата мислејќи на вакцина за коронавирусот.

фото: принтскрин/инстаграм/ана николиќ

Останати вести од Радио Милева