Радио Милева

Ѕирнете на 28- иот роденден на Милица Павловиќ (фото)

Ѕирнете на 28- иот роденден на Милица Павловиќ (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

Една од најатрактивните пејачки во регионот, Милица Павловиќ го прослави својот 28 роденден.

Пејачката во еден познат ресторан ги собрала најблсиките роднини и пријатели за да прослави уште една година која за неа беше успешна.

За потсетување, Милица го објави албумот „Заувек“ кој имаше рекордна слушаност, а по негово објавување пејачката настапува низ целиот период.

Во продолжение погледнете како изгледа 28-иот роденден на Павловиќ.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева