Радио Милева
ја упрска...

Џиџи Хадид направи кататсрофален моден кикс на сопствената промоција (ФОТО)

Џиџи Хадид направи кататсрофален моден кикс на сопствената промоција (ФОТО)

Џиџи Хадид и припаѓа на групата најпопуларни и најубавите модели на светот. Таа е секогаш беспрекорно облечена, но се чини дека и на најдобрите им се случува моден кикс.

На промоцијата на нејзината колекција на накит во Њујорк, Џиџи Хадид се појави во проѕирен металик комбинезон кој беше многу лош избор за неа.

Ластикот и ги стискаше градите, па нејзиното тело постојано изгледаше многу чудно. Како да и е срам и непријатно да позира вака облечена пред насобраните фотографи. Барем таков беше впечатокот. Кога се сврте, ситуацијата се влоши уште повеќе.

Танга – бодито што го носеше под комбинезонот веројатно требаше да изгледа секси, но тој впечаток очигледно изостана.