Радио Милева

Џесика Симпсон прв пат ја покажа својата едномесечна ќерка

Џесика Симпсон прв пат ја покажа својата едномесечна ќерка
фото: принтскрин/пинк.рс

Американската пејачката и актерка Џесика Симпсон прв пат ја фотографирала својата ќерка Бирди Меј, а повод бил Велигден.

По тој повод се собрало целото семејство, а нивниот стајлинг го воодушеви светот.

 

View this post on Instagram

 

Happy Easter from the Johnson Family, Party of 5! 🐣🐇🐰

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Џесика објави фотографија од својата ќерка како спие, а таа веднаш ги освои срцата на фановите.

 

View this post on Instagram

 

💕 SISTERS 💕 #MAXIDREW #BIRDIEMAE

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

На фотографијата, Џесика ја држи својата ќерка во раце, додека покрај неа стои нејзиниот сопруг, нејзината ќерка и нејзиниот син.

 

View this post on Instagram

 

Birdie Mae Johnson

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Останати вести од Радио Милева