Радио Милева

Џенифер Лопез се исповеда за непријатностите кои ги доживеала во шоубизнисот

Џенифер Лопез се исповеда за непријатностите кои ги доживеала во шоубизнисот
фото:инстаграм

По многуте имиња од Холивуд и пејачката и актерка Џенифер Лопез призна дека и самата се нашла во непријатна ситуација кога режисер од неа да направи некои работи ако сака да добие улога.

Нејзиното признание предизвика скандал во тамошната филмска индустрија, а таблоидите не престануваат да пишуваат на таа тема.

Џенифер изјавила дека не била жртва на злоставување или нечија немилост, но поминала низ доста непријатни ситуации.

фото:инстаграм

Признава дека се работи за позната личност од светот на филмот, но не сака да го открие неговото име:

-Тоа се случи кога требаше да го снимам еден од моите први филмови. Ни малку не ми беше пријатно. Режисерот му кажа да ја соблечам маицата и да му ги покажам градите. Дали го направив тоа? Не! Свесна бев дека таквото однесување не е во ред и фго одбив неговото барање, открива Џенифер Лопез.

Останати вести од Радио Милева