Радио Милева
Среќни заедно

Џенифер Лопез и Бен Афлек повторно уловени заедно, овој пат во хотел во Мајами (фото)

Џенифер Лопез и Бен Афлек повторно уловени заедно, овој пат во хотел во Мајами (фото)
фото:профимедиа

Последниот месец светските медиуми пишуваат за помирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек, но ниту еден од нив не ги потврди овие приказни засега.

Сепак, папараците сега ги фотографираа пејачката и актерот во луксузен хотел во Мајами.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poptakal (@poptakal)

Папараците прво ја фотографираа Џенифер на терасата, а неколку минути подоцна и Афлек.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sisters in trend (@sisters_intrend)

Дека се среќни заедно, покажуваат и фотографиите направени при напуштање на хотелот, на кои се гледа како актерот се симнува по скалите, додека пејачката оди пред него насмеана.

Двајцата биле опуштени и лежерно облечени, па се претпоставува дека се упатиле кон плажата.

Да потсетиме, Џнифер неодамна ја раскина свршувачката со бејзбол играчот Алекс Родригез, по што за прв пат се фотографираше со Афлек, а сега повторно се фатени заедно, а многумина веруваат дека ова е потврда дека ја обновиле својата љубов.

Останати вести од Радио Милева