Радио Милева
она мора да е авион

Џеј Ло фатена во секси кадар во Мајами: Со спуштени панталони, танга и затегнатата задница (ФОТО)

Џеј Ло фатена во секси кадар во Мајами: Со спуштени панталони, танга и затегнатата задница (ФОТО)

Џенифер Лопез веќе наголема го снима новиот видеоспот на Мајами Бич, а фотографиите снимени  зад камерите најавуваат дека видеото ќе биде вистинско „лудило“.

Џенифер Лопез не престанува со работа и после напорната турнеја, која успешно ја заврши. Откако ја сними провокативната песна за песната  „Te Guste“,  Џеј Ло почна да го подготвува својот нов спот, а тоа е дуетот со диџеј Каледо.

Видеотот за песната се снима во Мајами Бич, а Лопез пука од сексапил.

Во фокусот на вниманието беа нејзините танга гаќички во комплет со панталоните, кои ги спушти толку многу ниско, така што на мажите во истиот момент не им беше добро, зашто беа опиени од глетката.

Во еден момент папараците ја уловија Џеј Ло како влегува во скапиот автомобил, а нејзината затегната задница изгледа топ! Ама мора… Она мора да е авион!

ФОТО: Profimedia, AKM-GSI