Радио Милева

Џастин и Хејли Бибер ќе станат родители? (фото)

Џастин и Хејли Бибер ќе станат родители? (фото)
фото: профимедиа

Најновата фотографија на 23 годишната манекенка Хејли Бибер ги покрена шпекулациите дека наскоро ќе стане мајка.

Имено, моделот била фотографирана во црна комбинација во Холивуд, а на фотографиите наѕира стомаче поголемо од вообичаено.

По фотографиите веднаш започнаа гласините за нејзината бременост, а Хејли и Џастин Бибер се уште не ги коментираат овие пишувања.

фото: профимедиа

„Ма ајде, не е трудна, сигурно добро се нахранила“, „Никогаш немаше вака потпорснат стомак, највероватно е бремена и е во вториот месец. Баш збудливо, Хејли и Џастин ќе добијат бебе“, се само некои од коментарите.

фото: профимедиа

Инаку, парот неодамна се почести со нова вила елитна населба во Лос Анџелес.

Останати вести од Радио Милева