Радио Милева

Џамбазов објави нова фотографија со Илина, а фановите му порачаа: „Кашлањето и љубовта не се кријат“ (фото)

Џамбазов објави нова фотографија со Илина, а фановите му порачаа: „Кашлањето и љубовта не се кријат“ (фото)
фото:игор џамбазов/инстаграм

Игор Џамбазов започна редовно да го полни својот профил на социјалнатра мрежа Инстаграм со заеднички фотографии со ликовната уметница, планинарка и скијачка Илина Арсова.

Со тоа како да даде потврда на она што се пишуваше на порталите за ниваната љубовна врска.

 

View this post on Instagram

 

Слобода е во мода…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

-Слобода е во мода, напиша Игор во описот.

Очигледно дека и двајцата немаат намера да даваат писмена потврда за она што го чувствуваат и живеат, па ги оставаат фотографиите да говорат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

На секоја нова изгледаат се посреќни и поблиски и дека во секојдневието и цветаат ружи.

Дека тоа се гледа и од авион искоментираа многумина, а освен многуте коментари дека изгледаат прекрасно еден до друг, се најде и коментар дека „љубовта и кашлицата не се кријат“, ако нели воопшто се обидуваа и нешто да скријат.

Останати вести од Радио Милева