Радио Милева

Две недели по породувањето Ивана Селаков ја објави првата фотографија од бебенцето (фото)

Две недели по породувањето Ивана Селаков ја објави првата фотографија од бебенцето (фото)
Foto: Alo!/ Rajko Ristić

Пејачката Ивана Селаков се породи пред две недели. Гордата мајка на свет ја донесе малата Круна.

Имено, Ивана на својот Инстаграм профил објави фотографија на која бебето е во корпичка за спиење, а Ивана во објавата напиша:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Selakov (@selakov) on

-Мама и тато ја спакуваа својата векничка во ова прекрасно гнездо и јас сега нанкам, напиша мама Ивана.


Инаку, како и повеќето јавни личности, така и атрактивната русокоса, смета дека се уште е рано на јавноста да и го открие лицето на својата наследничка која ја доби со вештачко оплодување.

Останати вести од Радио Милева