Радио Милева

Два месеци по породувањето се соблече Александра Пријовиќ и ги покажа бујните гради (фото)

Два месеци по породувањето се соблече Александра Пријовиќ и ги покажа бујните гради (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ се породи во март, а на почетокот на бременоста таа се повлече од јавноста.

Набргу по породувањето, односно во мај, Пријовиќ се врати во јавност.

Имено, таа гостуваше во неколку емисии каде што зборуваше за својата бременост, за синот, за идните планови….

Неодамна во едно интервју таа истакна дека по породувањето внимава на храната и што јаде за да ја врати витката линија.

Меѓутоа, пејачката деновиве снимаше спот за нејзина нова песна, а на снимањето се појави во секси издание, а во прв план беше нејзиното бујно деколте.

фото: ата имагес антонио ахел

Останати вести од Радио Милева