Радио Милева

Душко и го прости неверството: Која е мистериозната жена која со Карлеуша и децата отпатува во Кина? (ФОТО)

Душко и го прости неверството: Која е мистериозната жена која со Карлеуша и децата отпатува во Кина? (ФОТО)

Популарната пејачка Јелена Карлеуша отпатувала со своите ќерки Атина и Ника во Кина, кај сопругаот Душко Тошиќ. Но, мистериозната жена која е  придружник на двојката, привлече големо внимание на снимките кои ги постираше поп- фолк ѕвездата.

Тошиќ разговара со жената која цсушност неговата сестра, Катарина Проданов.

Катарина е исклучително блиска со нејзиниот брат и се многу по врзани еден со друг, но исто така и со снаата Јелена, па честопати поминуваат доста време заедно, а и одат на семејни патувања.

Атина и Ника се неразделни со ќерката на Катарина и на социјалните мрежи често објавуваат снимки со братучетката.

Сестрата на Душко е вистинска убавица и изгледа дека собрала неколку трикови за како подобро да изгледа  на фотографиите.

Минатата година Катарина и беше поддршка на Јелена во финалната емисија на шоуто “Ѕвездите на Гранд”, а потоа се фотографираше со неа.