Радио Милева

Дури ни ова широко парче облека не успеа да го сокрие нејзиниот стомак: Лејди Гага е бремена?! (фото)

Дури ни ова широко парче облека не успеа да го сокрие нејзиниот стомак: Лејди Гага е бремена?! (фото)
фото:лејди гага/инстаграм/принтскрин

Пејачката Лејди Гага била „фатена“ од папараците кога излегувала од ресторан со своето момче Мајкл Полански во исклучително необичен изглед.

Светската sвезда носела само широк дуксер под која нејзиниот стомак беше толку видлив што многумина веднаш помислија дека е бремена, јавуваат странските медиуми.

Надолу Гага не носеше скоро ништо, што само дополнително ги поттикна сомневањата.

Имаше и такви кои сметаа дека станува збор за исклучително лош стајлинг, но таа сè уште не се огласила јавно за ниту едно прашање.

Останати вести од Радио Милева