Радио Милева

Драма во „Ѕвездите на Гранд“: Вики Миљковиќ мавташе со прстот пред носот на Карлеуша, заплака и си замина (фото)

Драма во „Ѕвездите на Гранд“: Вики Миљковиќ мавташе со прстот пред носот на Карлеуша, заплака и си замина (фото)
фото:принтскрин/курир.рс

Вики Миљковиќ се расплака во „Ѕвездите на Гранд“ и го напушти снимањето поради Јелена Карлеуша.

„Немој да плачеш. Само да ти кажам…“ се обидела Карлеуша да ја смири Вики, но безуспешно.

фото:принтскрин/курир.рс

„Четири години седам овде во „Ѕвездите на Гранд“. Двете се препукувавме, зборувавме се и сешто една на друга. Никогаш солза не пуштив, кажала Вики, се свртела и заминала.

„Мисалм дека треба да ви биде срам. Не знаете по кои критериуми работите. Неправдата ме боли, вели Вики.

фото:принтскрин/курир.рс

„Ако сега почнам да плачам, само изнесете ме од тука, и кажала Карлеуша, а пишува српски Курир.

Останати вести од Радио Милева