Радио Милева

Драгана Мирковиќ се пофали со „ѕверот“ вреден цело богатство (ФОТО)

Драгана Мирковиќ се пофали со „ѕверот“ вреден цело богатство (ФОТО)

Драгана Мирковиќ една од најголемите музички ѕвезди на Балканот важи за жена полна со спортски адреналин.

Кога пејачката не настапува и ја забавува својата публика таа сака да ужива со своето семејство, а најмногу обожава да го троши времето возејќи брзи автомобили.

Па така и овој пат пејачката сподели интересна фотографија на сојот Инстаграм профил, а многумина веднаш и позавидоа.

-Ден создаден за уживање, напиша Мирковиќ и влезе во автомобилот, погледнете ја оваа „луда машина“.

 

Dan kao stvoren za uživanje 😊

A post shared by Dragana Mirković (@dragana_mirkovic) on