Радио Милева
Живот без музика

Драгана Мирковиќ не може веќе да издржи и едвај чека се’ да заврши (фото)

Драгана Мирковиќ не може веќе да издржи и едвај чека се’ да заврши (фото)
фото:јутјуб/принтскрин

Бројната публика на Драгана Мирковиќ е запознаена со животот на пејачката, но ретки се оние кои знаат како Драгана навистина се чувствува во одредени моменти, односно сега во време на пандемија.

Музичката sвезда вчера сподели една тажна вест на својот Инстаграм профил.

Имено, јасно е дека поради моменталната епидемиолошка состојба, пејачите не се во можност да се дружат со својата верна публика.

Во врска со ова, Драгана на својата публика и порача на својот Инстаграм дека навистина и недостасуваат.

Останати вести од Радио Милева