Радио Милева

Драгана Мирковиќ напиша брутална порака: Ова мора сите да го знаат за Карлеуша и нејзините ќерки (фото)

Драгана Мирковиќ напиша брутална порака: Ова мора сите да го знаат за Карлеуша и нејзините ќерки (фото)
фото:драгана мирковиќ/инстаграм

Интересно е како самата Драгана Мирковиќ го даде својот коментар за наводната афера помеѓу Јелена и Врањеш.

Драгана реши да не ги заборави добрите потези на својата пријателка и колешка, па неодамна сподели фотографија од Карлеуша со семејството на социјалната мрежа Инстаграм и напиша:

– Драги мои, благодарам за прекрасните пораки и честитки за мојот роденден. Денес, за мојот роденден, ќе ја сменам желбата за желба сите да се воздржуваме и да ги земеме предвид овие две прекрасни девојчиња кои страдаат. Да бидеме луѓе, да мислиме на деца – напишала пејачката, а нејзината објава собра многу позитивни коментари и лајкови.

Останати вести од Радио Милева