Радио Милева

Дојде на хуманитарен настан без гаќички: Рита Ора го изгуби компасот (фото)

Дојде на хуманитарен настан без гаќички: Рита Ора го изгуби компасот (фото)

Рита Ора ги изненади сите кога вчеравечер на УНИЦЕФ хуманитарен настан во Италија се појави во секси комбинација.

Пејачката облече шарена тоалета со високи шлицеви, а под нив очигледно не носи долна облека.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Рита без ни малку срам прарадирала на црвениот килим, а во неколку наврати пред присутните го покажала задникот, пишуваат светските медиуми.

Инаку, Рита Ора често во јавност се појавува во храбри комбинации, но сепак многумина се изненадија бидејќи овој пат станува збор за настан каде нема постор за провокација и ваков изглед.