Радио Милева

Додека сите ја обвинуваат Лејди Гага дека е виновна за раскинувањето на Купер и Шајк, таа заминува на пат со него

Додека сите ја обвинуваат Лејди Гага дека е виновна за раскинувањето на Купер и Шајк, таа заминува на пат со него
фото: тањуг/профимедиа

Светските медиуми и папараци го следат секој чекор на Лејди Гага и Бредли Купер,  а фановите се повеќе се сомневаат дека ти се смувале за време на филмот „Ѕвездата е родена“.

И додека се зборува за разводот на Ирина Шајк и Бредли Купер, од друга страна се шпекулира дека Лејди Гага и Купер ќе одат заедно во Шкотска.

фото: Профимедиа

Станува збор за  фестивалот “Glastonbury”, на кој наводно парот треба да се појави, тврди водителката Едит Боуман.

Таа истакна дека во нејзната емисија ќе гостува Купер кој ќе отпее една песна, а дали ќе отпее песна со Гага останува тајна, објаснила водителката.

За потсетување, неодамана во медиумите се појави вест дека наводно на Лејди Гага и е многу криво што Купер и Ирина раскинале, па многмина ја обвинуваат неа дека таа е причината за раскинувањето.

Останати вести од Радио Милева