Радио Милева

Дива и секси: Андријана Јаневска во ултра куси панталончиња го јавна бесниот мотор (фото)

Дива и секси: Андријана Јаневска во ултра куси панталончиња го јавна бесниот мотор (фото)
фото:андријана јаневска/принтскрин/инстаграм

Пејачката Андријана Јаневска летово си обезбеди „играчка“ со која ќе се разладува, забавува, превезува…

Станува збор за мотор од марката „Suzuki V STROM 1000“ со кој Андријана неодамна се пофали на социјалната мрежа Инстаграм.

По објавените фотографии многумина се согласија дека изгледа опасно качена на големиот мотор, други пак, се изненадија дека таа воопшто управува со него.

 

View this post on Instagram

 

Како ви се допаѓа мојата нова играчка? 🤘Suzuki V STROM 1000

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on

Сега Андријана повторно се пофали со оваа своја нова активност во секојдневието, овој пат качена на моторот во спортско, но секси издание од мачика и куси тексас панталончиња кои ја истакнаа нејзината витка става и долгите нозе.

 

View this post on Instagram

 

Born to be wild 🏍 With my beauty #hondacbf600

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on

„Born to be wild“ – напиша таа за фотографијата, а следбениците и пратија коментари дека навистина изгледа „опасно“.

Кој не би свртел поглед по ваква секси моторџика?

 

View this post on Instagram

 

#italia🇮🇹

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on

Инаку, последните денови од летото Андријана ги минува во Охрид од каде ги собира последните силни летени сочневи зраци покрај езеро.

Останати вести од Радио Милева