Радио Милева

Дишете со полни гради: Идната снаа на Лепа Брена ја немате видено во вакво издание!

Дишете со полни гради: Идната снаа на Лепа Брена  ја немате видено во вакво издание!

Популарната пејачка која наскоро ќе влезе во брачните води со посиникот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ, одлучи да ги почасти фановите во најпровокативно издание досега.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија во провокативен костим за капење, а во прв план се нејзините атрибути.

„Оригинална“, „Преубава си“, се некои од комплиментите кои ги добра младата ѕвезда на Гранд.

@dusannpetrovic 💪🏻❤ #tb

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on