Радио Милева

Денот без шминка не поминува: Прва фотографија на Цеца од изолација (фото)

Денот без шминка не поминува: Прва фотографија на Цеца од изолација (фото)
фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм

Пред неколку дена, фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ објави фотографија во време на изолација од синот Вељко и бремената снаа Богдана кои се наоѓаат во Тител.

Сега синот возвраќа во иста мера, па на својот профил на Инсатграм ја објави првата карантинска фотографија на мајка си.

фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм

Цеца е облечена во опуштено и релаксирано издание, но никако без шминка и накит.

Пејачката се забавува со крзнениот миленик, а коментарите за славната мама се редеа еден под друг.

фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм

Инаку, Цеца деновите во време на пандемија ги минува во својата вила на Дедиње.

Останати вести од Радио Милева