Радио Милева

Денис Родман: „Мадона ми нудеше 20 милиони долари да и направам дете – прати авион по мене!“ (видео)

Денис Родман: „Мадона ми нудеше 20 милиони долари да и направам дете – прати авион по мене!“ (видео)
фото:профимедиа

Познатиот НБА кошаркар Денис Родман (58) обелодени детали од својот однос со пејачкат Мадона (58) во интервју за американските медиуми.

Родман открива дека славната пејачка по секоја цена сакала да стане мајка.
-Рече дека ќе ми плати 20 милиони долари ако и направам дете и ако го роди успешно, вели Родман кој во 1994 година беше во врска со Мадона.

Родман раскажа и дел од нивната интима.

фото:инсатграм

-Се обидував да и направам дете во Централ парк. Таму имаше троспратен стан. Јас се коцкав во Лас Вегас, а таа беше во Њујорк. Ми се јави и кажа: „Денис, знаеш што? Јас овулирам“. Потоа прати авион по мене. Одлетав за Њујорк и се најдов со неа, открива Родман.

Бидејќи Мадона тогаш не роди, Родман одтана без паричната награда за заслугата „правење бебе“.

Останати вести од Радио Милева