Радио Милева

Денес важи за една од најатркативните пејачки на српската естрада, а вака изгледаше Милица Павловиќ пред „Ѕвездите на Гранд“

Денес важи за една од најатркативните пејачки на српската естрада, а вака изгледаше Милица Павловиќ пред „Ѕвездите на Гранд“
фото: Принтскрин/инстаграм/милицапавловиќ

Една од најпопуларните и најатрактивните пејачки во регионот Милица Павловиќ започнала да пее во хор и на различни натпревари.

Милица се појавила во „Ѕвездите на Гранд“ во една сезона каде што не направи голем успех, додека пак во 2011/2012 година во финалето го освои 8- мото место.

Павловиќ денес има 28 години, а денес изгледа потполно различно.

Милица важи за една од најатрактивните пејачки во регионот, па многу млади колешки може да и позавидат на изгледот.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

🔙

Објава коју дели Milica Pavlovic (@senoritamilica) дана

Останати вести од Радио Милева