Радио Милева

Денес е вистински заводник, а вака изгледаше Вељко Ражнатовиќ како бебе (фото)

Денес е вистински заводник, а вака изгледаше Вељко Ражнатовиќ како бебе (фото)

Најголемата балканска ѕвезда, Цеца Ражнатовиќ секогаш истакнуваше дека се гордее со децата.

Нејзината ќерка Анастасија Ражнатович неодамна издаде песна “Совршен пар“ која има милионски прегледи за кратко време.

А синот Вељко стана боксер и освојува награди.

На социјалните мрежи се појави фотоградија на која е Цеца и Вељко како бебе.

Еве како тогаш изгледал Вељко.

 

View this post on Instagram

 

#ceca #baby #veljko #1996 #muzika #estrada #beograd

A post shared by @ foto.nostalgija on