Радио Милева
Бонбонче

Денес е мега популарна и ќерка на големата ѕвезда – погодувате ли кој е на форографијата?

Денес е мега популарна и ќерка на големата ѕвезда – погодувате ли кој е на форографијата?
фото:инсатграм/анастасија ражнатовиќ

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ веќе извесно време се занимава професионално со музика и одлично се снаоѓа, бидејќи покрај нејзиниот талент, знае да намириса хит.

Нејзините објави на социјалните мрежи секојдневно се мета на медиумите, а овој пат не почести со една симпатична слика од нејзиното детството.

Денес, Ражнатовиќ важи за вистинска убавица, па дури и тогаш, уште во деведесеттите години, беше очигледно дека ова бонбонче ќе прерасне во вистинска убавица!

фото:анастасија ражнатовиќ/инстаграм

Останати вести од Радио Милева