Радио Милева
ние вриеме, таа се лади...

Деми Роуз гола во када со цвеќе: Британската старлета цвета од убавина и сексапил (ФОТО)

Деми Роуз гола во када со цвеќе: Британската старлета цвета од убавина и сексапил (ФОТО)

Британската старлета и Инстаграм модел Деми Роуз на заводлив и провокативен начин, со серија жешки фотографии на нејзиниот Инстаграм профил, го одбележа најтоплиот ден во годината.

Иако има само 24 години, Деми е една од највлијателните и најследени девојки на социјалните мрежи.

На својот Инстаграм профил Деми вчера објави фотографии направени во када преполна со цвеќиња.

Нејзините жешки и провокативни пози беа преплавени со милиони лајкови и коментари од следбениците на сексапилната старлета.

А, како и не би, кога британската старлета цвета од сексапил и убавина. Затоа лајк има и од нас… а веројатно и од Вас!

Останати вести од Радио Милева