Радио Милева

Деми Мур ги избезуми присутните – на премиера се појави без лева рака!? (фото)

Деми Мур ги избезуми присутните – на премиера се појави без лева рака!? (фото)
фото:инстаграм

Актерката Деми Мур беше ѕвезда на синоќешната премиера на „Corporate Animals“, а нејзиното пристигнување ги избезуми присутните, бидејќи се чинеше дека доживеала несреќа и останала без левата рака.

Како што се гледа на фотографијата, изгледа како актерката навистина да нема рака, но тоа е само оптичка илузија.

фото:профимедиа

Необичниот фустан за кој е заслужна нејзинатапартнер стилистката од Белград, Маша Манџука, остави впечаток дека Деми нема лева рака.

фото:профимедиа

Сепак, ова е само во моментот кога е направена фотографијата. Деми при доаѓањето ја ставила раката зад грб, но веќе со следната поза ја реши дилемата.

Останати вести од Радио Милева