Радио Милева

Деколтето на Џеј Ло попушти – излезе брадавицата на латино дивата, а фотографиите ја издадоа (фото 18+)

Деколтето на Џеј Ло попушти – излезе брадавицата на латино дивата, а фотографиите ја издадоа (фото 18+)
фото:инстаграм

Пред неколку дена латино дивата Џенифер Лопез зачекори во шестата животна деценија и 50-от роденден го прослави со гламурозна забава.

За овој нејзин јубилеен роденден пишуваа сите светски медиуми, а фотографиите од прославата го обиколија светот.

Гламурозната забава на која се водеше сметка до најситен детаљ, се случи во Мајами, а најголема прашина се крена за црвеното „Порше“ кое славеничката го доби на подарок од својот избраник, свршеникот Алекс Родригез.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Но, понекогаш дури и да ги имате сите пари на светот и да ја носите најскапата гардероба, пропустите се случуваат. Тоа тоа беше случај со роденденскиот стајлинг на Џеј Ло кој во еден момент потфрли.

фото:„MEDIAPUNCH/SHUTTERSTOCKSHUTTERSTOCK“

Деколтето сочинето од неколку ременичиња попушти, а последица на тоа беше што излезе крупната брадавица на Џенифер.

И тоа ќе поминеше сосема незабележано, доколку ние малку подетално не погледневме една од фотографиите.

фото:„MEDIAPUNCH/SHUTTERSTOCKSHUTTERSTOCK“

За чудо, ова им побегна на светските медиуми, кои засега не напишаа за „немирното“ деколте.

Останати вести од Радио Милева