Радио Милева

Деколте за чиста 10-ка: Ќерката на познатиот пејач ги покажа бујните гради (фото)

Деколте за чиста 10-ка: Ќерката на познатиот пејач ги покажа бујните гради (фото)
фото: принтскрин/инстаграм

Софија Шашиќ, ќерката на Жељко Шашиќ и Соња Вуксановиќ со најновата фотографија на социјалните мрежи покажа со што располага.

Таа позираше на плажа во мини здолниште и мајца со длабоко деколте, а во прв план се нејзините бујни гради.

Софија ги покажа своите атрубити, а фановите започнаа да коментираат дека ставила силикони.

фото: принтскрин/инстаграм

Ќерката на пејачот не се огласи по тој повод, не ги ни потврди, ниту пак демантираше овие забелешки.

Многумина, ја споредуваат Софија со нејзината мајка и тврдат дека премногу личат.