Радио Милева

Деколте во прв план: Сања Кужет провокативна на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ како никогаш досега (фото)

Деколте во прв план: Сања Кужет провокативна на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ како никогаш досега (фото)
фото:sсања кужет/инстаграм

Познатата српска водителка Сања Кужет се појави во најновото издание на шоу „Sвездите на Гранд“ во провокативен стајлинг, што малкумина остави рамнодушни.

Сања реши да го нагласи својот сексапил, па го истакна своето деколте од кое и кипеа гредите, а нема сомнеж дека малку мажи би останале имуни на оваа глетка.

фото:принтскрин/блиц.рс

Комбинацијата од розовиот фустан одлично и прилегаше, а коментарите за нејзиниот изглед постојано се нижат на социјалните мрежи.

фото:зкмуња/сања кужет/инстаграм

Овој пат дури и Јелена Карлеуша не беше толку доминантна колку Сања кога е сексапилот во прашање.

фото:принтскрин/блиц.рс