Радио Милева
Дневно, провокативно и секси

Деколте и истакнати гради не и се во стил, но овој пат Милена Антовска направи исклучок и тоа за дневно издание (фото)

Деколте и истакнати гради не и се во стил, но овој пат Милена Антовска направи исклучок и тоа за дневно издание (фото)
фото:милена антовска/инстаграм принтскрин

Она што е убаво и од Бога дадено, би било штета да се сокрива, а кога жените се свесни за своите мани и недостатоци, тогаш го истакнуваат најдоброто на себе и дишат со полни гради самодоверба.

ТВ водителката Милена Антовска Станковска, солободно може да се каже дека е една од најзгодните млади мајки од домашната јавна сцена.

Таа не се остава само на она што и го дала мајката природа, туку редовно се негува, посетува салони за убавина, спортува, се храни здраво…

Кога ќе се спојат сите нешта, внатрешниот и надворешениот резултат говорат заедно.

Милена пред камери, а и приватно, често ги расголува долгите витки нозе кои се нејзиниот најсилен адут, ама овој пат изненади во изборот на дневното издание со истакнатите гради од деколтираната маичка.

фото:милена антовска/инстаграм принтскрин

Во вакво издание со секси акцентот ставен на деколтето речиси и да не сме ја виделе, а Милена веројатно се решила на промени кога е модниот израз во прашање.

фото:милена антовска/инстаграм принтскрин

Дневно, провокативно и секси!

Останати вести од Радио Милева