Радио Милева

Дарко Лазиќ открива: „Го познавав човекот со кој Ана ме изневери, цел град ме исмејуваше“

Дарко Лазиќ открива: „Го познавав човекот со кој Ана ме изневери, цел град ме исмејуваше“
фото:дарко лазиќ/инстаграм

Дарко Лазиќ тврди дека неговата поранешна сопруга Ана Севиќ го изневерувала за време на бракот и дека во еден момент тој лично го повикал човекот со кој наводно била.

– Знаев дека ме изневерува и молчев да видам колку далеку ќе замине. И таа само требаше да ми каже: „Јас сум за вљубена“. Ја прашав илјада пати, таа го негираше тоа. Сите знаеја, вклучително и мене, таа се преправаше дека е луда – рече Дарко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

– Целиот град ме забавуваше. На крајот се јавив и го прашав дали е со жена ми. „Не, другар, таман работа“, ми рече тој. „Немој да бидеш безобразен, кажи ми. Не прави мајмун од мене и од тебе. Ако сте заедно, заедно сте“, го убедував, но тој негираше сè “, рече Лазиќ за „Хит Информер“.
За да ги проверат оваа информација, ја контактирале Ана Севиќ, но таа ја прекинала врската веднаш по првата реченица.

– Во ред, ќе разговарам со вас подоцна, убаво! рече таа и прекина.

Останати вести од Радио Милева